KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 12498178

nr 1249 8178

Boris Ottenberg

(1891-1946), Sverige

Teckningar, 2 st, Marina, signerad, ca 26x40

Boris Ottenberg, svensk målare född 1891, död 1946.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 22 april 2019
kl 20:38:09

Boris Ottenberg

Läs mer om Boris Ottenberg